Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Úspěch fotbalistek z 1.B (Kvasničková)

Fotbalem žije celá naše škola. I prvňačky se s velikým elánem pustily do přípravy na fotbalový turnaj, který pořádal FC SLOVAN LIBEREC. Několik měsíců se v hodinách tělocviku učily pracovat s míčem, přihrávat, střílet na branku, spolupracovat v týmu. Nadšení rozhodně nechybělo. Děvčata byla velmi učenlivá. Chválil je i pan učitel Vávra, který nám poskytl odbornou konzultaci. 
24. května konečně nastal den D. Celkem šest týmů se účastnilo turnaje. První zápas se nám moc nepodařil. Ukápla i nějaká ta slzička, ale pak už tým makal na 150%. Nakonec děvčata získala druhé místo, i když měla stejně bodů jako vítězná  Doctrina. Bohužel ta nastřílela v součtu více gólů.
Velký fotbalový talent NATÁLIE MATUROVÁ byla oceněna jako nejlepší hráčka turnaje.
Gratulujeme!

ZŠ KAPLICKÉHO - ZŠ BARVÍŘSKÁ 4:2

DOCTRINA - ZŠ BARVÍŘSKÁ 1:1

ZŠ BROUMOVSKÁ - ZŠ BARVÍŘSKÁ 3:4

ZŠ DOBIÁŠOVA - ZŠ BARVÍŘSKÁ 2:5

ZŠ ŽIBŘIDICE - ZŠ BARVÍŘSKÁ 2:3
Kromě sportovních výkonů si celá 1.B užila i spoustu dalších zážitků. Nehrající část třídy přišla po cyklostezce až na stadion, aby mohla své spolužačky bouřlivě povzbuzovat. Organizátoři turnaje FC SLOVAN LIBEREC jim umožnili si také  zasportovat.  A hlavně mohli společně s malými fotbalistkami navštívit hlavní stadion i jeho zázemí. Užili si tiskovou konferenci s hráčkami 1.ligy, kde v roli novinářů byla hrající děvčata, i následnou autogramiádu.
Řekla bych krátce: SUPER DOPOLEDNE PRO VŠECHNY.