Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Umění být nahlas

UMĚNÍ BÝT NAHLAS 
V pondělí 20.4.2009 žáci 3.B opět pracovali ve výtvarném programu Oblastní galerie v Liberci nazvaném UMĚNÍ BÝT NAHLAS. Ačkoli jsem se domnívala, že pro naše děti být nahlas není vůbec žádné umění, musím svůj názor změnit. V průběhu  workshopu  vyrobili předměty a objekty, které cinkaly bzučily, hlomozily, chrastily… 
To se za námi otočilo lidí, když jsme se se všemi těmi podivnými nástroji vraceli zpět do školy. Ještě během  přestávek vznikaly hudební skupiny a dokonce jsme slyšeli už první skladbu před třídním publikem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.