Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Umění být nahlas

UMĚNÍ BÝT NAHLAS 
V pondělí 20.4.2009 žáci 3.B opět pracovali ve výtvarném programu Oblastní galerie v Liberci nazvaném UMĚNÍ BÝT NAHLAS. Ačkoli jsem se domnívala, že pro naše děti být nahlas není vůbec žádné umění, musím svůj názor změnit. V průběhu  workshopu  vyrobili předměty a objekty, které cinkaly bzučily, hlomozily, chrastily… 
To se za námi otočilo lidí, když jsme se se všemi těmi podivnými nástroji vraceli zpět do školy. Ještě během  přestávek vznikaly hudební skupiny a dokonce jsme slyšeli už první skladbu před třídním publikem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.