Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Umění být nahlas

UMĚNÍ BÝT NAHLAS 
V pondělí 20.4.2009 žáci 3.B opět pracovali ve výtvarném programu Oblastní galerie v Liberci nazvaném UMĚNÍ BÝT NAHLAS. Ačkoli jsem se domnívala, že pro naše děti být nahlas není vůbec žádné umění, musím svůj názor změnit. V průběhu  workshopu  vyrobili předměty a objekty, které cinkaly bzučily, hlomozily, chrastily… 
To se za námi otočilo lidí, když jsme se se všemi těmi podivnými nástroji vraceli zpět do školy. Ještě během  přestávek vznikaly hudební skupiny a dokonce jsme slyšeli už první skladbu před třídním publikem.