Umění být nahlas

UMĚNÍ BÝT NAHLAS
V pondělí 20.4.2009 žáci 3.B opět pracovali ve výtvarném programu Oblastní galerie v Liberci nazvaném UMĚNÍ BÝT NAHLAS. Ačkoli jsem se domnívala, že pro naše děti být nahlas není vůbec žádné umění, musím svůj názor změnit. V průběhu  workshopu  vyrobili předměty a objekty, které cinkaly bzučily, hlomozily, chrastily…
To se za námi otočilo lidí, když jsme se se všemi těmi podivnými nástroji vraceli zpět do školy. Ještě během  přestávek vznikaly hudební skupiny a dokonce jsme slyšeli už první skladbu před třídním publikem.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.