Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Ukliďme si (Novotná)

I my, ve školní družině, jsme se připojili k jarní úklidové akci.  Oznámení o úklidu příliš velké nadšení zpočátku nevzbuzovalo, ale postupně se děti dostávaly do euforie z každého nalezeného papírku, pet lahve a jiných nečistot, které na našem školním hřišti, nemají co dělat.  V určitých chvílích to byl až boj. Někomu se zdálo důležité prozkoumat i školní kompost a považoval to za dobrodružné hledat odpadky i tam. A pracovní četa měla opravdu štěstí na unikáty.