Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Ukázková hodina tanečního kroužku (Novotná)

Minulý čtvrtek – 9. února 2012 jsem se zúčastnila ukázkové hodiny jako pozorovatel. Na ten nápad mě přivedly děti. Ty tančící chtěly ukázat co umí a  ostatní se chtěly jen na své kamarády a kamarádky podívat.  V malé tělocvičně se nás sešlo opravdu hodně. Zejména rodiče tančících dětí a my, ze školní družiny.
Vedoucí kroužku – paní Jana Jägerová všechny srdečně přivítala. Stručně vysvětlila skladbu hodiny a všem popřála příjemný zážitek. Celá hodina se nesla v duchu příjemné atmosféry. Veselá rozcvička, procvičování tanečních kroků a rytmu, vše za doprovodu hudby a bubínku.  Úkolem hodiny byl nácvik ča-či, který patří k latinskoamerickým tancům. Musím říci, že děti byly velmi statečné a nožky se jim po podlaze hbitě střídaly v rytmu. Závěr hodiny je prý vždy věnován nějaké pohybvé hře. Bylo tomu tak i minulý čtvrtek.
V tom úplném závěru ještě vedoucí kroužku pozvala přítomné na družinový ples a přislíbila  s dětmi krátké vystoupení.  My si myslíme, že se bude na co těšit. A vy?
Za pozorovatele – Míša Novotná 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.