Ukázková hodina tanečního kroužku (Novotná)

Minulý čtvrtek – 9. února 2012 jsem se zúčastnila ukázkové hodiny jako pozorovatel. Na ten nápad mě přivedly děti. Ty tančící chtěly ukázat co umí a  ostatní se chtěly jen na své kamarády a kamarádky podívat.  V malé tělocvičně se nás sešlo opravdu hodně. Zejména rodiče tančících dětí a my, ze školní družiny.
Vedoucí kroužku – paní Jana Jägerová všechny srdečně přivítala. Stručně vysvětlila skladbu hodiny a všem popřála příjemný zážitek. Celá hodina se nesla v duchu příjemné atmosféry. Veselá rozcvička, procvičování tanečních kroků a rytmu, vše za doprovodu hudby a bubínku.  Úkolem hodiny byl nácvik ča-či, který patří k latinskoamerickým tancům. Musím říci, že děti byly velmi statečné a nožky se jim po podlaze hbitě střídaly v rytmu. Závěr hodiny je prý vždy věnován nějaké pohybvé hře. Bylo tomu tak i minulý čtvrtek.
V tom úplném závěru ještě vedoucí kroužku pozvala přítomné na družinový ples a přislíbila  s dětmi krátké vystoupení.  My si myslíme, že se bude na co těšit. A vy?
Za pozorovatele – Míša Novotná

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.