Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Ukázková hodina tanečního kroužku (Novotná)

Minulý čtvrtek – 9. února 2012 jsem se zúčastnila ukázkové hodiny jako pozorovatel. Na ten nápad mě přivedly děti. Ty tančící chtěly ukázat co umí a  ostatní se chtěly jen na své kamarády a kamarádky podívat.  V malé tělocvičně se nás sešlo opravdu hodně. Zejména rodiče tančících dětí a my, ze školní družiny.
Vedoucí kroužku – paní Jana Jägerová všechny srdečně přivítala. Stručně vysvětlila skladbu hodiny a všem popřála příjemný zážitek. Celá hodina se nesla v duchu příjemné atmosféry. Veselá rozcvička, procvičování tanečních kroků a rytmu, vše za doprovodu hudby a bubínku.  Úkolem hodiny byl nácvik ča-či, který patří k latinskoamerickým tancům. Musím říci, že děti byly velmi statečné a nožky se jim po podlaze hbitě střídaly v rytmu. Závěr hodiny je prý vždy věnován nějaké pohybvé hře. Bylo tomu tak i minulý čtvrtek.
V tom úplném závěru ještě vedoucí kroužku pozvala přítomné na družinový ples a přislíbila  s dětmi krátké vystoupení.  My si myslíme, že se bude na co těšit. A vy?
Za pozorovatele – Míša Novotná