Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Týden v 1.B (Šímová)

Týden od 19.5.byl bohatý na akce. V pondělí k nám přišla pracovnice ČČK a povídali jsme si o první pomoci. Mohli jsme si také vyzkoušet jak se provádí masáž srdce a umělé dýchání. Ve středu jsme si v galerii prohlédli výstavu obrazů Plavci. Dozvěděli jsme se o historii plavek a sami jsme si obleky na plovárnu navrhli.

Nejlepší byl ale pátek. Ráno jsme vyrazili vlakem do Hejnic, kde jsme si prohlédli barokní kostel, pokračovali jsme do lázní Libverda a přes osadu Peklo jsme se dostali do Raspenavy. Tam nás čekal oběd a pak hry s kamarády. Po práci za námi přijeli rodiče, kteří nám připravili táborák, noční hru a ohňostroj. Ráno jsme se vydali na cestu zpět domů.