Týden knihoven (Novotná)

Je to každoroční svátek všech knihoven. Trvá pouze týden, ale mnohé knihovny nabízejí velmi pestrý program během celého měsíce října. V naší školní knihovně jsme měli pestré celé dva týdny a v listopadu se ještě můžeme těšit na zajímavé, promítací odpoledne.
S těmi nejmladšími jsme luštili, skládali a soutěžili. V duchu pohádek. U nich to totiž všechno začíná. Dobro vítězí nad zlem, lež má krátké nohy a ti zdatnější pomáhají slabším.
S těmi staršími zase plnili úkol od skřítka, který žil v Naschválově. No a ti nejstarší četli a předvídali.
S knížkami se dá zažít spousta zábavy a dobrodružství.  Snažme se o to všichni!