Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Týden knihoven 3.- 9. října 2011 (Novotná)

I v letošním roce se naše školní knihovna zapojí do akce pro knihovny. Týden knihoven slaví již 15. jubileum a motto zní: 15.kraj ČR – kraj knihoven. Během tohoto týdne čeká žáky několik zajímavých akcí. Prvňáčkové navštíví společně s paní učitelkou knihovnu, aby se podívali kolik zajímavých knížek na ně čeká. Zároveň obdrží sesity „ Škola naruby“, do kterých si budou zaznamenávat čas kdy jim bylo rodiči, učiteli, či paní vychovatelkami předčítáno. Své sešitky si mohou doplnit i zajímavými
obrázky. Ti starší žáci se opět vrátí k předprázdninovému projektu „ Čtení pomáhá“. Doufám, že děti během prázdnin přečetly pár zajímavých knih a nebude jim dělat problém pomoci, díky správným odpovědím, na otázky z knížek. Budeme si ale také číst, vyprávět o pohádkách, malovat a řešit různé pohádkové kvízy. A ještě jedna prosba závěrem. Pokud vlastníte dětské knížky, které již zabírají místo ve vaší domácí knihovně a nepočítáte s dalším využitím, budeme rádi, když nám třeba nějakou věnujete. Udělají určitě radost ještě dalším čtenářům..
Těším se na počtenou s vašimi dětmi.
Novotná Míša, vychovatelka ŠD