Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Týden knihoven 3.- 9. října 2011 (Novotná)

I v letošním roce se naše školní knihovna zapojí do akce pro knihovny. Týden knihoven slaví již 15. jubileum a motto zní: 15.kraj ČR – kraj knihoven. Během tohoto týdne čeká žáky několik zajímavých akcí. Prvňáčkové navštíví společně s paní učitelkou knihovnu, aby se podívali kolik zajímavých knížek na ně čeká. Zároveň obdrží sesity „ Škola naruby“, do kterých si budou zaznamenávat čas kdy jim bylo rodiči, učiteli, či paní vychovatelkami předčítáno. Své sešitky si mohou doplnit i zajímavými
obrázky. Ti starší žáci se opět vrátí k předprázdninovému projektu „ Čtení pomáhá“. Doufám, že děti během prázdnin přečetly pár zajímavých knih a nebude jim dělat problém pomoci, díky správným odpovědím, na otázky z knížek. Budeme si ale také číst, vyprávět o pohádkách, malovat a řešit různé pohádkové kvízy. A ještě jedna prosba závěrem. Pokud vlastníte dětské knížky, které již zabírají místo ve vaší domácí knihovně a nepočítáte s dalším využitím, budeme rádi, když nám třeba nějakou věnujete. Udělají určitě radost ještě dalším čtenářům..
Těším se na počtenou s vašimi dětmi.
Novotná Míša, vychovatelka ŠD

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření