Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Týden knihoven 3.- 9. října 2011 (Novotná)

I v letošním roce se naše školní knihovna zapojí do akce pro knihovny. Týden knihoven slaví již 15. jubileum a motto zní: 15.kraj ČR – kraj knihoven. Během tohoto týdne čeká žáky několik zajímavých akcí. Prvňáčkové navštíví společně s paní učitelkou knihovnu, aby se podívali kolik zajímavých knížek na ně čeká. Zároveň obdrží sesity „ Škola naruby“, do kterých si budou zaznamenávat čas kdy jim bylo rodiči, učiteli, či paní vychovatelkami předčítáno. Své sešitky si mohou doplnit i zajímavými
obrázky. Ti starší žáci se opět vrátí k předprázdninovému projektu „ Čtení pomáhá“. Doufám, že děti během prázdnin přečetly pár zajímavých knih a nebude jim dělat problém pomoci, díky správným odpovědím, na otázky z knížek. Budeme si ale také číst, vyprávět o pohádkách, malovat a řešit různé pohádkové kvízy. A ještě jedna prosba závěrem. Pokud vlastníte dětské knížky, které již zabírají místo ve vaší domácí knihovně a nepočítáte s dalším využitím, budeme rádi, když nám třeba nějakou věnujete. Udělají určitě radost ještě dalším čtenářům..
Těším se na počtenou s vašimi dětmi.
Novotná Míša, vychovatelka ŠD

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření