Týden knihoven 2007

TÝDEN KNIHOVEN
V týdnu od 1. do 5. října jsme se připojili k akci pod názvem – „ Týden knihoven“. V naší školní knihovně se vystřídaly postupně všechny děti od 1. až do 5. třídy. Starší žáci využili nabídky od Krajské vědecké knihovny.
Ti mladší se seznámili s řádem knihovny,  půjčováním knih a časopisů, zejména pohádek a příběhů s dětskými hrdiny. Prvňáčci měřili své vědomosti v doplňování názvů pohádek, pohádkových postav a poznávání pohádek podle omalovánek. Všichni si odnesli drobné odměny. Starší děti se naopak zajímaly o knihy dobrodružné a také encyklopedie, kde získané informace použijí např. v Prvouce, Vlastivědě či Přírodovědě. I pro ostatní jsme připravili doprovodné tajenky a doplňovačky. Nejvíce zaujal děti komisař Vrťapka a jeho detektivní příběhy ze stejnomenné knihy. Vyluštění tajemné záhady „ Ztráta eskymáka“ dala mnoha dětem velmi zabrat. Za svou námahu si  úspěšní kriminalisté odnesli odměny.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.