Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Týden knihoven 2007

TÝDEN KNIHOVEN
V týdnu od 1. do 5. října jsme se připojili k akci pod názvem – „ Týden knihoven“. V naší školní knihovně se vystřídaly postupně všechny děti od 1. až do 5. třídy. Starší žáci využili nabídky od Krajské vědecké knihovny.
Ti mladší se seznámili s řádem knihovny,  půjčováním knih a časopisů, zejména pohádek a příběhů s dětskými hrdiny. Prvňáčci měřili své vědomosti v doplňování názvů pohádek, pohádkových postav a poznávání pohádek podle omalovánek. Všichni si odnesli drobné odměny. Starší děti se naopak zajímaly o knihy dobrodružné a také encyklopedie, kde získané informace použijí např. v Prvouce, Vlastivědě či Přírodovědě. I pro ostatní jsme připravili doprovodné tajenky a doplňovačky. Nejvíce zaujal děti komisař Vrťapka a jeho detektivní příběhy ze stejnomenné knihy. Vyluštění tajemné záhady „ Ztráta eskymáka“ dala mnoha dětem velmi zabrat. Za svou námahu si  úspěšní kriminalisté odnesli odměny.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.