Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Týden knihoven 2007

TÝDEN KNIHOVEN
V týdnu od 1. do 5. října jsme se připojili k akci pod názvem – „ Týden knihoven“. V naší školní knihovně se vystřídaly postupně všechny děti od 1. až do 5. třídy. Starší žáci využili nabídky od Krajské vědecké knihovny.
Ti mladší se seznámili s řádem knihovny,  půjčováním knih a časopisů, zejména pohádek a příběhů s dětskými hrdiny. Prvňáčci měřili své vědomosti v doplňování názvů pohádek, pohádkových postav a poznávání pohádek podle omalovánek. Všichni si odnesli drobné odměny. Starší děti se naopak zajímaly o knihy dobrodružné a také encyklopedie, kde získané informace použijí např. v Prvouce, Vlastivědě či Přírodovědě. I pro ostatní jsme připravili doprovodné tajenky a doplňovačky. Nejvíce zaujal děti komisař Vrťapka a jeho detektivní příběhy ze stejnomenné knihy. Vyluštění tajemné záhady „ Ztráta eskymáka“ dala mnoha dětem velmi zabrat. Za svou námahu si  úspěšní kriminalisté odnesli odměny.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.