Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Týden bezpečnosti (Plachá)

10.5. se žáci 2.B zapojili do akce Týden bezpečnosti v Libereckém kraji, jehož cílem bylo zvýšit povědomost chodců o důležitých aspektech jejich bezpečnosti. Ačkoli počasí dovolilo pouze statečným vyrazit na dětské dopravní hřiště, odměnou byl skvěle zajištěný program výuky o dopravní bezpečnosti. Děti pracovaly ve skupinách na pěti stanovištích, na kterých získávaly a upevňovaly poznatky o ochraně chodců, kteří jsou jednou z nejohroženějších skupin silničního provozu, A právě tyto vědomosti jsou obsahem výstupu vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět.