Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Turnaj ve florbalu mladších žáků - 14.1.08

TURNAJ VE FLORBALU MLADŠÍCH ŽÁKŮ
V pondělí 14. ledna 2008 vyvrcholil školní turnaj ve florbalu mladších žáků závěrečnými zápasy  o umístění. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev. V utkání o 3. místo svedli mezi sebou bitvu Bufeťáci (6.tř.) a Drsňáci (5.tř.). Z vyrovnaného souboje vyšli lépe Drsňáci, kteří svého soupeře porazili 3:1. Za vítěze góly stříleli Janků, Železný a Šámal.Bufeťáci upravili výsledek brankou Kanaloše.
V boji o prvenství v turnaji na sebe narazili družstva Crazy Boys (6.tř.) a Lemplové (7.tř.). Lemplové se od začátku do soupeře „zakousli“ a brzy se ujali vedení. Svůj náskok postupně zvyšovali a až v závěru povolili soupeři zkorigoval konečný stav. Lemplové svého soupeře jednoznačně přehráli 11:4 a zaslouženě v celém turnaji zvítězili. Střelci branek: Jícha 4, Sál Jiří 3, Skoloda 2 a Drašner 2. Za poražené vsítil čtyři branky Horňák.
Vítězné družstvo Lemplové hráli v sestavě: Čeřovský, Drašner, Jícha, Sál Jiří a Skoloda.
BLAHOPŘEJEME !!!

Konečné pořadí:
1. Lemplové
2. Crazy Boys
3. Drsňáci

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.