Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Triky, kouzla, hračky

TRIKY, KOUZLA, HRAČKY
10. listopadu 2008 se žáci 3.B zúčastnili programu Krajské vědecké knihovny v Liberci „Triky, kouzla a hračky.”  S úžasem  děti přihlížely ukázkám efektivních triků. Vypůjčily si jednoduché ručně vyrobené hračky vyžadující přemýšlení a pracovaly s různými zábavnými hlavolamy. Zájem o knihy, ve kterých byly náměty a návody na vlastnoruční výrobu hlavolamů a triků, byl ohromný. Proto do všech rodin zasílám vroucí přání klidného a bezpečného předvánočního období.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.