Triky, kouzla, hračky

TRIKY, KOUZLA, HRAČKY
10. listopadu 2008 se žáci 3.B zúčastnili programu Krajské vědecké knihovny v Liberci „Triky, kouzla a hračky.”  S úžasem  děti přihlížely ukázkám efektivních triků. Vypůjčily si jednoduché ručně vyrobené hračky vyžadující přemýšlení a pracovaly s různými zábavnými hlavolamy. Zájem o knihy, ve kterých byly náměty a návody na vlastnoruční výrobu hlavolamů a triků, byl ohromný. Proto do všech rodin zasílám vroucí přání klidného a bezpečného předvánočního období.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.