Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Tříkrálová sbírka školní družiny

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA VĚNOVANÁ OPUŠTĚNÝM ZVÍŘATUM
Dramatický sbor Barvínci  pozval 7. ledna 2008 rodiče a všechny své příznivce na představení. Barvínci se pochlubili zdramatizovanou  pohádkou z knihy „Popletená pohádka“.
Prvním impulsem darovat dárky opuštěným zvířatům byl jejich svátek a to 4. října. Tehdy jsme přinesli čtyřnohým kamarádům spousty dobrot a slíbili, že na ně o Vánocích nezapomeneme. A tak díky Tříkrálové sbírce můžeme opět Útulek pro opuštěná zvířata navštívit a donést jim slíbené dobroty.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena