Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, NÁSTUP 1. a 2.r. 18.11.2020

Tříkrálová sbírka školní družiny

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA VĚNOVANÁ OPUŠTĚNÝM ZVÍŘATUM
Dramatický sbor Barvínci  pozval 7. ledna 2008 rodiče a všechny své příznivce na představení. Barvínci se pochlubili zdramatizovanou  pohádkou z knihy „Popletená pohádka“.
Prvním impulsem darovat dárky opuštěným zvířatům byl jejich svátek a to 4. října. Tehdy jsme přinesli čtyřnohým kamarádům spousty dobrot a slíbili, že na ně o Vánocích nezapomeneme. A tak díky Tříkrálové sbírce můžeme opět Útulek pro opuštěná zvířata navštívit a donést jim slíbené dobroty.

Zrušení třídních schůzek 26.11.2020

vzhledem k současné situaci rušíme třídní schůzky 26.11.2020. Čtvrtletní hodnocení proběhne prostřednictvím elektronické Žákovské knížky. V případě potřeby Vás bude informovat  třídní učitel e-mailem.

Školní časopis (Burdová)

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

Provoz ŠD od 18.11.2020