Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Tříkrálová sbírka školní družiny

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA VĚNOVANÁ OPUŠTĚNÝM ZVÍŘATUM
Dramatický sbor Barvínci  pozval 7. ledna 2008 rodiče a všechny své příznivce na představení. Barvínci se pochlubili zdramatizovanou  pohádkou z knihy „Popletená pohádka“.
Prvním impulsem darovat dárky opuštěným zvířatům byl jejich svátek a to 4. října. Tehdy jsme přinesli čtyřnohým kamarádům spousty dobrot a slíbili, že na ně o Vánocích nezapomeneme. A tak díky Tříkrálové sbírce můžeme opět Útulek pro opuštěná zvířata navštívit a donést jim slíbené dobroty.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.