Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Tříkrálová nadílka ve školní družině (Novotná)

Vánoční svátky u nás ve škoní družině uzavřel příchod Tří králů a jak děti říkaly, královen. Dárky tu totiž nadělují právě oni. Je to doba, kdy je možné se právě ještě na nějaké dárečky pod stromečkem těšit. Samozřejmě, že přání a nápadů bylo hodně. Bohužel nebylo možné všem přání a tužbám vyhovět. Přesto se všichni mohli radovat z nových společenských her, panenek i nové policejní stanice.  Rozšířil se i náš počet ježdíků na sníh. Musíme taky ale připomenout, že díky hodným rodičům máme občas tříkrálovou nadílku po celý rok.
Vychovatelky školní družiny

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.