Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Tříkrálová nadílka ve školní družině (Novotná)

Vánoční svátky u nás ve škoní družině uzavřel příchod Tří králů a jak děti říkaly, královen. Dárky tu totiž nadělují právě oni. Je to doba, kdy je možné se právě ještě na nějaké dárečky pod stromečkem těšit. Samozřejmě, že přání a nápadů bylo hodně. Bohužel nebylo možné všem přání a tužbám vyhovět. Přesto se všichni mohli radovat z nových společenských her, panenek i nové policejní stanice.  Rozšířil se i náš počet ježdíků na sníh. Musíme taky ale připomenout, že díky hodným rodičům máme občas tříkrálovou nadílku po celý rok.
Vychovatelky školní družiny