Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Tříkrálová nadílka v ŠD (Sakařová)

„My tři králové jdeme k Vám…“ ozvalo se z úst tří králů, kteří sice v drobném předstihu (3.1.2012) vcházeli do dveří družiny. Abyste tomu rozuměli, u nás nenosí dárky Ježíšek, ale Tři králové. Ježíšek má před Vánoci spoustu práce, takže mu ji Tři králové ulehčili tím, že si vzali na starosti naši družinu. Pod stromečkem se Tři králové vystřídali a každý z nich nadělil jednomu oddělení dárky. A jak se dárky dětem líbily? Můžete se jich zeptat.