Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Tříkrálová nadílka v ŠD (Sakařová)

„My tři králové jdeme k Vám…“ ozvalo se z úst tří králů, kteří sice v drobném předstihu (3.1.2012) vcházeli do dveří družiny. Abyste tomu rozuměli, u nás nenosí dárky Ježíšek, ale Tři králové. Ježíšek má před Vánoci spoustu práce, takže mu ji Tři králové ulehčili tím, že si vzali na starosti naši družinu. Pod stromečkem se Tři králové vystřídali a každý z nich nadělil jednomu oddělení dárky. A jak se dárky dětem líbily? Můžete se jich zeptat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.