Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Tříkrálová nadílka v ŠD (Sakařová)

„My tři králové jdeme k Vám…“ ozvalo se z úst tří králů, kteří sice v drobném předstihu (3.1.2012) vcházeli do dveří družiny. Abyste tomu rozuměli, u nás nenosí dárky Ježíšek, ale Tři králové. Ježíšek má před Vánoci spoustu práce, takže mu ji Tři králové ulehčili tím, že si vzali na starosti naši družinu. Pod stromečkem se Tři králové vystřídali a každý z nich nadělil jednomu oddělení dárky. A jak se dárky dětem líbily? Můžete se jich zeptat.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.