Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Tříkrálová nadílka v ŠD (Sakařová)

„My tři králové jdeme k Vám…“ ozvalo se z úst tří králů, kteří sice v drobném předstihu (3.1.2012) vcházeli do dveří družiny. Abyste tomu rozuměli, u nás nenosí dárky Ježíšek, ale Tři králové. Ježíšek má před Vánoci spoustu práce, takže mu ji Tři králové ulehčili tím, že si vzali na starosti naši družinu. Pod stromečkem se Tři králové vystřídali a každý z nich nadělil jednomu oddělení dárky. A jak se dárky dětem líbily? Můžete se jich zeptat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena