Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Tříkrálová nadílka ŠD (Novotná)

S Tříkrálovou nadílkou jsme udělali úplnou tečku za letošním adventem a vánočními svátky. Doufáme, že jste si všechny ty sváteční dny hezky užili. My jsme se ve školní družině dočkali dárků právě od zmiňovaných Tří králů. A troufáme si tvrdit, že nám všem udělali stejnou radost jako ty vánoční. Děti dostaly některé dárky i podle společných přání. Většinou společenské a karetní hry, nějaké to nádobí na vaření, policejní stanici a taky nový stolní fotbal. Jen pevně doufáme, že se budeme všichni o nové hry hezky starat, aby nám dlouho vydržely a každou chvíli nemuseli hledat kostky či jiné příslušenství.
Tak tedy- K+M+B -„Christis mansionem benedicat“neboli česky „Kristus nechť požehná tento příbytek