Tříkrálová nadílka ŠD (Novotná)

S Tříkrálovou nadílkou jsme udělali úplnou tečku za letošním adventem a vánočními svátky. Doufáme, že jste si všechny ty sváteční dny hezky užili. My jsme se ve školní družině dočkali dárků právě od zmiňovaných Tří králů. A troufáme si tvrdit, že nám všem udělali stejnou radost jako ty vánoční. Děti dostaly některé dárky i podle společných přání. Většinou společenské a karetní hry, nějaké to nádobí na vaření, policejní stanici a taky nový stolní fotbal. Jen pevně doufáme, že se budeme všichni o nové hry hezky starat, aby nám dlouho vydržely a každou chvíli nemuseli hledat kostky či jiné příslušenství.
Tak tedy- K+M+B -„Christis mansionem benedicat“neboli česky „Kristus nechť požehná tento příbytek

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.