Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Tříkrálová nadílka ŠD (Novotná)

S Tříkrálovou nadílkou jsme udělali úplnou tečku za letošním adventem a vánočními svátky. Doufáme, že jste si všechny ty sváteční dny hezky užili. My jsme se ve školní družině dočkali dárků právě od zmiňovaných Tří králů. A troufáme si tvrdit, že nám všem udělali stejnou radost jako ty vánoční. Děti dostaly některé dárky i podle společných přání. Většinou společenské a karetní hry, nějaké to nádobí na vaření, policejní stanici a taky nový stolní fotbal. Jen pevně doufáme, že se budeme všichni o nové hry hezky starat, aby nám dlouho vydržely a každou chvíli nemuseli hledat kostky či jiné příslušenství.
Tak tedy- K+M+B -„Christis mansionem benedicat“neboli česky „Kristus nechť požehná tento příbytek

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.