Tříkrálová nadílka (Novotná)

I ve školní družině se děti dočkaly dárků v podobě nových společenských her, aut, garáží pro auta, kuchyňky, stolního fotbalu a mnoha dalších.
Tři králové – Melichar, Baltazar a Kašpar, ve čtvrtek odpoledne, přinesli dárky ne Ježíškovi, ale právě dětem. Zároveň s králem Herodem připomněli biblický příběh.
A pak už zbyl čas jen na samé radování z dárků. Mnozí byli velmi šikovní a předvedli svou zručnost při sestavování kuchyňky, stolního fotbalu a garáže a osvětlování pravidel k hrám.
Tak nám to tříkrálové odpoledne rychle uteklo.
Co nás brzy čeká? Tradiční párty za vysvědčení. Těšme se!
Kolektiv vychovatelek ŠD