Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Třídnické hodiny online

Během distanční výuky jsme se dvakrát sešli i mimo rozvrh a udělali jsme si třídickou hodinu. Poprvé jsme se "viděli" 11. listopadu a podruhé 2. prosince. Třídnické hodiny byly nepovinné, přihlásil se tedy jen ten, kdo si chtěl popovídat a vidět se se svými spolužáky. 

O první třídnické hodině jsme si povídali o tom, jak si organizovat učení, a také jsme si pokecali třeba o domácích mazlíčcích. V prosinci jsme si sdíleli tipy, jakou knihu číst a jaký film vidět, a také jsme psali vzkazy svému mladšímu já: Co bychom sobě vzkázali, kdybychom cestovali časem zpět do října před distanční výuku? Jaké rady bychom si dali?