Třídnické hodiny online

Během distanční výuky jsme se dvakrát sešli i mimo rozvrh a udělali jsme si třídickou hodinu. Poprvé jsme se "viděli" 11. listopadu a podruhé 2. prosince. Třídnické hodiny byly nepovinné, přihlásil se tedy jen ten, kdo si chtěl popovídat a vidět se se svými spolužáky.

O první třídnické hodině jsme si povídali o tom, jak si organizovat učení, a také jsme si pokecali třeba o domácích mazlíčcích. V prosinci jsme si sdíleli tipy, jakou knihu číst a jaký film vidět, a také jsme psali vzkazy svému mladšímu já: Co bychom sobě vzkázali, kdybychom cestovali časem zpět do října před distanční výuku? Jaké rady bychom si dali?