Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Třídění odpadu - beseda

TŘÍDĚNÍ ODPADU
Dne 24.4.2009 se třídy 7.A , 8.A účastnily přednášky o třídění odpadu. Přednáška obsahovala nejnovější informace o správném třídění domácího odpadu, praktické ukázky výrobků z recyklovaných materiálů, možnosti zpracování i výroby. Na závěr si žáci napsali malý test o deseti otázkách, jen tak pro kontrolu, zda někdo náhodou neposlouchal. Zaznělo zde i několik snadno zapamatovatelných hitů (např.: že v roce 2030 by povrch Země mohl být do 8 m pokryt PET lahvemi). Přednáška se všem moc líbila a určitě se všichni zamyslí nad tříděním odpadu.