Třídění odpadu - beseda

TŘÍDĚNÍ ODPADU
Dne 24.4.2009 se třídy 7.A , 8.A účastnily přednášky o třídění odpadu. Přednáška obsahovala nejnovější informace o správném třídění domácího odpadu, praktické ukázky výrobků z recyklovaných materiálů, možnosti zpracování i výroby. Na závěr si žáci napsali malý test o deseti otázkách, jen tak pro kontrolu, zda někdo náhodou neposlouchal. Zaznělo zde i několik snadno zapamatovatelných hitů (např.: že v roce 2030 by povrch Země mohl být do 8 m pokryt PET lahvemi). Přednáška se všem moc líbila a určitě se všichni zamyslí nad tříděním odpadu.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.