Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Třídění odpadu - beseda

TŘÍDĚNÍ ODPADU
Dne 24.4.2009 se třídy 7.A , 8.A účastnily přednášky o třídění odpadu. Přednáška obsahovala nejnovější informace o správném třídění domácího odpadu, praktické ukázky výrobků z recyklovaných materiálů, možnosti zpracování i výroby. Na závěr si žáci napsali malý test o deseti otázkách, jen tak pro kontrolu, zda někdo náhodou neposlouchal. Zaznělo zde i několik snadno zapamatovatelných hitů (např.: že v roce 2030 by povrch Země mohl být do 8 m pokryt PET lahvemi). Přednáška se všem moc líbila a určitě se všichni zamyslí nad tříděním odpadu.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.