Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Třídění odpadu - beseda

TŘÍDĚNÍ ODPADU
Dne 24.4.2009 se třídy 7.A , 8.A účastnily přednášky o třídění odpadu. Přednáška obsahovala nejnovější informace o správném třídění domácího odpadu, praktické ukázky výrobků z recyklovaných materiálů, možnosti zpracování i výroby. Na závěr si žáci napsali malý test o deseti otázkách, jen tak pro kontrolu, zda někdo náhodou neposlouchal. Zaznělo zde i několik snadno zapamatovatelných hitů (např.: že v roce 2030 by povrch Země mohl být do 8 m pokryt PET lahvemi). Přednáška se všem moc líbila a určitě se všichni zamyslí nad tříděním odpadu.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.