Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Třídění je hra (Plachá)

23.9.2010 se žáci 5.B nechali pozvat na akci Libereckého kraje Třídění je hra, která proběhla před Domem kultury v Liberci. v rámci akce Veselá popelnice. Tato putovní zábavná show, která podporuje recyklaci  odpadu a vyřazených elektrozařízení vede žáky k aktivnímu třídění odpadu. A to je i cílem enviromentální výchovy, která je jedním z průřezových témat našeho školního vzdělávacího programu. Formou her  a praktických ukázek se děti dověděly, jak správně třídit odpad, jak nakládat se starými elektrospotřebiči.Sluníčkový den, spousta odměn a zajímavých her,  přinesla dětem nejen poučný ale i radostný den.