Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Třídění je hra (Plachá)

23.9.2010 se žáci 5.B nechali pozvat na akci Libereckého kraje Třídění je hra, která proběhla před Domem kultury v Liberci. v rámci akce Veselá popelnice. Tato putovní zábavná show, která podporuje recyklaci  odpadu a vyřazených elektrozařízení vede žáky k aktivnímu třídění odpadu. A to je i cílem enviromentální výchovy, která je jedním z průřezových témat našeho školního vzdělávacího programu. Formou her  a praktických ukázek se děti dověděly, jak správně třídit odpad, jak nakládat se starými elektrospotřebiči.Sluníčkový den, spousta odměn a zajímavých her,  přinesla dětem nejen poučný ale i radostný den.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.