Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Třídění je hra (Plachá)

23.9.2010 se žáci 5.B nechali pozvat na akci Libereckého kraje Třídění je hra, která proběhla před Domem kultury v Liberci. v rámci akce Veselá popelnice. Tato putovní zábavná show, která podporuje recyklaci  odpadu a vyřazených elektrozařízení vede žáky k aktivnímu třídění odpadu. A to je i cílem enviromentální výchovy, která je jedním z průřezových témat našeho školního vzdělávacího programu. Formou her  a praktických ukázek se děti dověděly, jak správně třídit odpad, jak nakládat se starými elektrospotřebiči.Sluníčkový den, spousta odměn a zajímavých her,  přinesla dětem nejen poučný ale i radostný den.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.