Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Třetí turnaj miniházené (Sakařová)

Stejně jako v předchozích dvou turnajích i tento jsme měli všichni sraz v 8 hodin před ranní družinou. Tentokrát v následující sestavě: Sonntagová, Belák, Hadjsalah, Kvasnička, Špinka, Krásný, Kulašiak, Macounová, Novák, Šlégl, Plechatý, Šašek. Bohužel ani tentokrát se nám nepodařilo vymyslet na soupeře nějaký fígl, kterým bysme ho přelstili. Ale na dětech je každým zápasem vidět zlepšení (to samé, ale bohužel platí i o soupeřích) a to je myslím důležitější než samotné body. Obzvláště zde platí „ není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“. Děti si mají hlavně vyzkoušet atmosféru a zahrát si proti ostatním. Ale není všem dnům a tréninkům konec. My se nevzdáme a jednou jim to určitě nandáme.