Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Trestní odpovědnost - beseda

V pátek 2. prosince jsme hodinu pracovních činností strávili s policistkou. Přišla nám vyprávět - a následně jsme se mohli také ptát - na vše, co se týkalo trestní odpovědnosti. Po krátkém úvodu z historie jsme se nejvíce bavili na téma cigarety, alkohol, drogy, trestní čin, přestupek a samozřejmě i postihy za porušení zákona. Někteří z nás jen sledovali, jiní se i zcela konkrétně dotazovali a bylo vidět, že jsou do dané problematiky zasvěceni. Tak doufám, že jen teoreticky!