Trestní odpovědnost - beseda

V pátek 2. prosince jsme hodinu pracovních činností strávili s policistkou. Přišla nám vyprávět - a následně jsme se mohli také ptát - na vše, co se týkalo trestní odpovědnosti. Po krátkém úvodu z historie jsme se nejvíce bavili na téma cigarety, alkohol, drogy, trestní čin, přestupek a samozřejmě i postihy za porušení zákona. Někteří z nás jen sledovali, jiní se i zcela konkrétně dotazovali a bylo vidět, že jsou do dané problematiky zasvěceni. Tak doufám, že jen teoreticky!