Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Tramvaj plná strašidel (Plachá)

Ne, to nemyslím třídu 4.B na výletě v Praze, ale mám na mysli knihu, jejíž autorkou je známá spisovatelka Petra Braunová. Právě ona pozvala děti ze 4.B do Prahy na Vyšehrad, kde se děj knihy odehrává. Častěji mnozí návštěvníci Prahy spíše navštíví nákupní centra než toto místo,které je  symbolem české státnosti. A co krásných a zajímavých míst se tu skrývá. Žáci využili příležitosti, prohlédli si historické části Prahy a navštívili Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy.Počasí nám nevyšlo, ale nové zážitky a poznání nám to stonásobně vynahradily.