Trampolíny 18.3.2011 (Plachá)

18.3. 2011 byli žáci 5.B pozváni k  cvičení na velkých trampolínách. Protože je v naší tělocvičně nemáme, děti byly nejen  zvědavé , ale také se na cvičení moc těšily. Samozřejmě , že celý výcvik plnil základní úkoly tělesné výchovy : rozvíjet základní pohybové schopnosti.  A nebylo to snadné udržovat rovnováhu a okouzlovat obratnými pohyby plné ladnosti a harmonie. Avšak radost z pohybu  tu  si děti užívaly celé dvě hodiny. Do šaten je zahnal až slib, že určitě půjdeme na trampolíny ještě jednou.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.