Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Trampolíny 18.3.2011 (Plachá)

18.3. 2011 byli žáci 5.B pozváni k  cvičení na velkých trampolínách. Protože je v naší tělocvičně nemáme, děti byly nejen  zvědavé , ale také se na cvičení moc těšily. Samozřejmě , že celý výcvik plnil základní úkoly tělesné výchovy : rozvíjet základní pohybové schopnosti.  A nebylo to snadné udržovat rovnováhu a okouzlovat obratnými pohyby plné ladnosti a harmonie. Avšak radost z pohybu  tu  si děti užívaly celé dvě hodiny. Do šaten je zahnal až slib, že určitě půjdeme na trampolíny ještě jednou.