Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Trampolíny 18.3.2011 (Plachá)

18.3. 2011 byli žáci 5.B pozváni k  cvičení na velkých trampolínách. Protože je v naší tělocvičně nemáme, děti byly nejen  zvědavé , ale také se na cvičení moc těšily. Samozřejmě , že celý výcvik plnil základní úkoly tělesné výchovy : rozvíjet základní pohybové schopnosti.  A nebylo to snadné udržovat rovnováhu a okouzlovat obratnými pohyby plné ladnosti a harmonie. Avšak radost z pohybu  tu  si děti užívaly celé dvě hodiny. Do šaten je zahnal až slib, že určitě půjdeme na trampolíny ještě jednou.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.