Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Trampolíny 18.3.2011 (Plachá)

18.3. 2011 byli žáci 5.B pozváni k  cvičení na velkých trampolínách. Protože je v naší tělocvičně nemáme, děti byly nejen  zvědavé , ale také se na cvičení moc těšily. Samozřejmě , že celý výcvik plnil základní úkoly tělesné výchovy : rozvíjet základní pohybové schopnosti.  A nebylo to snadné udržovat rovnováhu a okouzlovat obratnými pohyby plné ladnosti a harmonie. Avšak radost z pohybu  tu  si děti užívaly celé dvě hodiny. Do šaten je zahnal až slib, že určitě půjdeme na trampolíny ještě jednou.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.