Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Think Blue Cup (Urban)

V úterý 10.11.2015 jsme se zúčastnili turnaje 4.-5.tříd libereckých škol ve florbalu. Byli jsme nalosováni do skupiny s domácí ZŠ Dobiášova, dále se ZŠ Lužická a ZŠ Lesní. Po dvou jasných výhrách 17:2 a 15:0 jsme v posledním a rozhodujícím zápase neudrželi pozornost a soudržnost a prohráli se ZŠ Lesní vysoko 0:15. Postup jsme tedy letos bohužel nevybojovali, ale druhé místo ve skupině taky bereme. Školu reprezentovali M.Vaňátko, A.Kobera, M.Poupa, S.Mrskoš, M.Pavelka, M.Šašek z 5.B a D.Bobek a M.Jansa ze 4.A.