The World Ocean Day (Plachá)

Světový den oceánů byl ustanoven OSN 8.6.2009. Připomíná mimořádnou důležitost moří a oceánů. Je nutné chránit a zachovat mořské prostředí.
Učitelky 1. stupně převzaly heslo: „ Objev oceán u školních dveří “, aby zdůraznily vazbu každého z nás s oceánem a připravily projektový den.
Děti  sledovaly prezentaci paní Hruškové o krásách moří u Filipín a samy se pokusily ji výtvarně zpracovat. Na interaktivní tabuli si zábavným způsobem rozšířily své vědomosti o mořských živočiších.
Vlastnostmi vody se žáci zabývali při laboratorních pokusech a radost z pohybu si  užívali při sportovních hrách, které byly také tematicky zaměřeny.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.