Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

The Action

V pondělí 23.11. se v kulturním domě konalo představení The Action, které je určeno pro žáky od 15 let coby budoucí řidiče. Naši deváťáci bez dechu sledovali jak videa s tématikou dopravních nehod způsobených nezodpovědným chováním, tak i autentická vyprávění policisty, hasiče, záchranáře a bývalého motorkáře, který po nehodě skončil na invalidním vozíku. 

Na webu autoři asi vystihli nejlépe, o co se v The Action jedná:  "Multimediální divadelní představení plné emocí a dějových zvratů určené všem budoucím a začínajícím řidičům. Realita dopravních nehod a skutečné příběhy lidí, o jejichž životě rozhodlo pár osudových vteřin, které se mohou stát kdykoliv a komukoliv z nás. Při tomto představení se netleská. Naše příběhy nemají happyendy. Diváci většinou mlčí. Není to divadlo. Není to fikce. Je to... TheAction.... "

Bližší informace: http://www.theaction.cz/