Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Testování tělesné zdatnosti v 3. a 7. ročnících (Dobrovolná)

V rámci celorepublikového projektu pod záštitou České školní inspekce během října a listopadu proběhlo na naší škole testování tělesné zdatnosti. Testování bylo realizováno v 3. a 7. třídách prostřednictvím 4 motorických testů, kterými jsou: skok z místa, leh – sed po dobu 1 minuty, člunkový běh 4 x 10 m a vytrvalostní člunkový běh v úseku 20 m na zvukový signál. Cílem testování je zjistit, jak se změnila fyzická kondice dětí za poslední roky, a zejména po dvouleté epidemii koronaviru. Získané výsledky by pak měly přinést náměty, jak rozvoj jednotlivých pohybových dovedností žáků v hodinách TV zefektivnit.