Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Ten trapas nepřežiju (Loumová)

Dne 28. 1. 2015 třídy 7.A, 8.A, 9.A a 9.B po delší době opět navštívily kulturní centrum v Liberci - Lidové sady.
Představení pro děti 2. stupně základních škol TRAPAS NEPŘEŽIJU!  aneb Ten řízek nezvedej veselou formou poukázalo na základy slušného chování s nadhledem.
Rychlá pomoc slušného chování v autě, na rautu, v kině i na schůzce. Karel Louda je žák 8. bé. Přichází do nové školy v novém městě. Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a HOLEK! Na pomoc mu přijde paní RY-PO-SLUCH = Rychlá pomoc slušného chování. Ukáže mu, jaké chyby dělá při představování, při jízdě v autě, ve škole, na návštěvě kina, na rautu…
Navzájem se poznávají a mění. Z přísné dámy se stane rozverná paní a z méněcenného kluka mladý muž s rozhledem.