Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Táta pro radost a pro zlost

TÁTA PRO RADOST A PRO ZLOST
V pondělí 12.11.2007 žáci 2.B navštívili Krajskou vědeckou knihovnu, která pro ně připravila tématickou besedu s prvky dramatické výchovy. Zábavnou formou se děti seznámily s významnou autorkou dětské literatury Martinou Drijverovou. Její literární postavy učily děti řešit problémy, které by je mohly potkat ve škole nebo v rodině. Děti si uvědomovaly nejen složitost mezilidských vztahů, ale také si procvičily slovní zásobu a vypůjčily si spoustu knih.
Za skvělou práci byly odměny a pozvány na další akci knihovny v prosinci.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.