Táta pro radost a pro zlost

TÁTA PRO RADOST A PRO ZLOST
V pondělí 12.11.2007 žáci 2.B navštívili Krajskou vědeckou knihovnu, která pro ně připravila tématickou besedu s prvky dramatické výchovy. Zábavnou formou se děti seznámily s významnou autorkou dětské literatury Martinou Drijverovou. Její literární postavy učily děti řešit problémy, které by je mohly potkat ve škole nebo v rodině. Děti si uvědomovaly nejen složitost mezilidských vztahů, ale také si procvičily slovní zásobu a vypůjčily si spoustu knih.
Za skvělou práci byly odměny a pozvány na další akci knihovny v prosinci.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.