Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Tak trochu jiná hodina tělocviku (Dobrovolná)

Také žákyně z 7.A a 7.B prožily ve středu 5. října netradiční výuku tělesné výchovy 
na trampolínách v Urban Jump Areně. Ta se nachází jen pár kroků od naší školy, tak proč toho nevyužít? Navíc když byla rezervovaná jen a jen pro nás! Dívky prožily hodinu plnou legrace, dobrodružných aktivit a předvedly svoje skokanské umění. Největší oblibě se těšil skok 
do molitanové jámy, jehož provedení můžete vidět v podání Terky a Elišky na přiložené fotografii. K velké radosti všech zúčastněných se hodina obešla bez jediného šrámu, 
neboť dívky poctivě dodržovaly instrukce trenéra i paní učitelky (jinak to ani neumí :D). Rozmanité triky a sestavy předvedla Terka Profousová, která se trampolínám aktivně věnuje 
i ve svém volném čase. Áďa zase vyšvihla dokonalé salto vzad, jež by ji mohla závidět leckterá vrcholová gymnastka. Dokonce mi při něm ještě stihla zapózovat na fotku, a to hlavou dolů! Doufejme, že Jump Arena zůstane i nadále otevřená a budeme si moct podobnou hodinu 
na přání dívek ještě někdy zopakovat. Pokud budete mít po škole nebo o víkendu dlouhou chvíli, zajděte si také zaskákat – s kamarády i s rodiči!