Tak jsme se vyCOOLii naposledy (Šulcová)

Pevnost BOYARD, poslední soutěž Programu pro školy, se nechala inspirovat stejnojmennou slavnou  francouzskou televizní soutěží. Soutěžilo 10 šestičlenných týmů ( z naší školy dva – z 9.A a 8.A ) v 11 disciplínách. A ty byly nejen zajímavé, ale i záludné, např. – švédský kyblík, hlavolamy, otec Furat (a jeho záludné hádanky), blind man, opičí dráha s korýtky apod. Soutěžilo se o speciální indicie (čím větší počet, tím lépe), které měly pomoci vyluštit v závěru soutěžní finálové heslo. Indicií jsme sice nasbírali dost, ale heslo nás nenapadlo (tedy to správné, jinak nápadů bylo dost). To však nevadí. Důležité bylo zasoutěžit si a ukázat týmového ducha podle hesla „Jeden za všechny, všichni za jednoho“.
Děkujeme pořadatelům. Všem nám budou zajímavé soutěže Programu pro školy chybět, a tak nezbývá než doufat, že se objeví nějaká obdobný program.
Kompletní fotogalerii si můžete prohlédnout zde:

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.