Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Tak jsme se vyCOOLii naposledy (Šulcová)

Pevnost BOYARD, poslední soutěž Programu pro školy, se nechala inspirovat stejnojmennou slavnou  francouzskou televizní soutěží. Soutěžilo 10 šestičlenných týmů ( z naší školy dva – z 9.A a 8.A ) v 11 disciplínách. A ty byly nejen zajímavé, ale i záludné, např. – švédský kyblík, hlavolamy, otec Furat (a jeho záludné hádanky), blind man, opičí dráha s korýtky apod. Soutěžilo se o speciální indicie (čím větší počet, tím lépe), které měly pomoci vyluštit v závěru soutěžní finálové heslo. Indicií jsme sice nasbírali dost, ale heslo nás nenapadlo (tedy to správné, jinak nápadů bylo dost). To však nevadí. Důležité bylo zasoutěžit si a ukázat týmového ducha podle hesla „Jeden za všechny, všichni za jednoho“.
Děkujeme pořadatelům. Všem nám budou zajímavé soutěže Programu pro školy chybět, a tak nezbývá než doufat, že se objeví nějaká obdobný program.
Kompletní fotogalerii si můžete prohlédnout zde:
https://picasaweb.google.com/zsbarvirska/PevnostBoyard2832011#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.