Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Tajuplná výprava s Diviznou 3

Hurá, konečně se scházíme ve škole! A v pondělí jsme se sešli před školou a vyrazili  se učit ven - do lesa. Program si pro nás nachystali lektoři z ekocentra Divizna. Pátrali jsme po tom, jak se rostliny a živočichové chystají na zimu. Ohřáli jsme se u ohně, ukázali jsme si, jak se pečou brambory a vyrobili jsme ptáčkům krmítko. Borovicovou šišku obalenou semínky. Všímali jsme si změn na našem místečku v lese. Stromy už byly úplně holé a na zemi spousta listí.