Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Tajuplná výprava s Diviznou 2

V pondělí jsme ještě stihli vyrazit na výuku do lesa na naše známé místo. Tentokrát nás veverka pozvala v dopise na oslavu dne stromů. V lese jsme byli sami jen s paní učitelkami  bez instruktorů z Divizny, kteří pro nás program pečlivě připravují. Nejprve jsme se rozdělii a ve skupinkách sbírali plody, listy, kůru daných stromů. Moc nás bavila hra se zavázanýma očima, kdy jeden měl jen po hmatu poznat strom, ke kterému ho kamarád přivedl. Proměnili jsme se také ve sběrače hub, ale houby jsme netrhali, jen fotili. K tomu sloužily dřevěné rámečky. Víme už, že houby mohou mít lupeny nebo rourky a nic, co neznáme, se nesmí sbírat. Podařilo se nám postavit kruh s totemem a jako vždy jsme ve třech skupinkách zkoumali, jak se v této době chovají a vypadají zvířata, rostliny a lidé. Svá pozorování máme opět napsaná. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření