Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Tajný lodní deník 5.1.2010

TAJNÝ LODNÍ DENÍK
V úterý 5.1.2010  se třídy 4.A a 2.A vydaly spolu s herci na fantazijní plavbu napříč oceánem v Naivním divadle. Hra pod názvem „Tajný lodní deník“ byla zpracována podle knihy, kterou napsal Ladislav Dvorský.
Čtveřice dětí si díky své fantazii vytvoří ze staré opuštěné kůlny imaginární loď na které se vydávají na pomyslnou plavbu oceánem. Svádí souboj s piráty, zkoumají opuštěné ostrovy, prozkoumávají dno oceánu a zažívají dobrodružné příhody.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.