Tajný lodní deník 5.1.2010

TAJNÝ LODNÍ DENÍK
V úterý 5.1.2010  se třídy 4.A a 2.A vydaly spolu s herci na fantazijní plavbu napříč oceánem v Naivním divadle. Hra pod názvem „Tajný lodní deník“ byla zpracována podle knihy, kterou napsal Ladislav Dvorský.
Čtveřice dětí si díky své fantazii vytvoří ze staré opuštěné kůlny imaginární loď na které se vydávají na pomyslnou plavbu oceánem. Svádí souboj s piráty, zkoumají opuštěné ostrovy, prozkoumávají dno oceánu a zažívají dobrodružné příhody.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.