Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Syner školám

SYNER ŠKOLÁM
4. ročník sportovně vědomostní soutěže libereckých základních škol
OČIMA ŽÁKŮ 5. TŘÍDY
24.a 25. 5.07 se konala Syneriáda ve škole Dobiášova. 4.-5. třídy hrály vybiku, 1.-2. třídy běhaly člunkový běh a skákaly z místa do písku, 6.-.9. třídy hrály florbal. O jídlo a pití tam bylo postaráno. Bylo to tam fajn, když jsme zrovna nehráli vybiku, tak jsme se dívali na florbal.
Ondra Bláha

Ve čtvrtek a pátek se konala Syneriáda. Utkalo se tam 21 škol. My jako Barvířská jsme skončili celkově 13tí. My ve vybíjené jsme skončili 8.,Florbalistům z druhého stupně se  vedlo líp, vyhráli základní skupinu a celkově skončili na 4. místě.
Tomáš Bulíř

Ve čtvrtek 24.5. byl sraz v 8:30 na ZŠ Dobiášova. Šli jsme se převléknout a v 9 hodin bylo slavnostní zahájení. Letos se přihlásilo rekordních 21 škol.Vybíjená se hrála venku  na tartanu.  První zápas jsme hráli v 10.10 a prohráli jsme 8:2 se školou Lesní. Druhý zápas jsme hráli proti škole U soudu a třetí proti Škole u školy. Oba zápasy jsme vyhráli na náhlou smrt. Pak jsme se šli koukat na florbal a fandit osmákům a deváťákům. Mezitím malí skákali do písku a běhali člunkový běh. Ve vybíjené jsme v naší skupině skončili na 2. místě a čekali nás zápasy o 5. – 8. místo. Se školou Husova i s Ještědskou jsme prohráli na náhlou smrt. Pak jsme si došli na oběd.
Jakub Barac

Druhý den jsme dohráli zápasy ve vybíjené a běhala se štafeta. Ve štafetě jsme bojovali, běželi jsme ve druhém běhu. Nejdříve to vypadalo, že budeme poslední, ale pak štafetu převzal Zizu a vše se rozjelo. Po něm běželi 4 rychlíci z druhého stupně a do cíle jsme přiběhli v našem rozběhu první. Celkem jsme byli 13. z 21 škol, to je jen malý úspěch, ale aspoň něco.
Tomáš Horňák

Ve čtvrtek 24.5. byl zahájen Syner školám. My jsme hráli za naší školu vybíjenou. První zápas jsme hráli proti Lesní a prohráli jsme. Tak jsme se naštvali a hned to šlo líp. Druhý i třetí zápas jsme vyhráli vždy na náhlou smrt. Byli jsme strašně moc rádi. V pátek jsme museli dohrát ještě jeden zápas o umístění a pak jsme si s klukama na hřišti zahráli fotbal. Na dráze začaly štafety a  ta naše byla hodně rychlá. Celkově jsme skončili třináctí.
Jan Konečný

Ve čtvrtek a pátek se odehrál Syner cup. Pětka hrála vybíjenou. První zápas ve skupině jsme prohráli s Lesní, ale pak se nám začalo dařit zbylé zápasy ve skupině jsme vyhráli. Skončili jsme na 2. místě ve skupině a hráli jsme dál o 5. – 8. místo. Moc se nám nedařilo, skončili jsme na 8. místě. Ostatní hráli florbal, skákali do dálky, běhali člunkový běh a štafetu. Ve florbale se výběru z 2. stupně dařilo,ale ani to nestačilo, aby byli do třetího místa, protože skončili 4. Naštěstí se nikomu nic nestalo a šťastně jsme se všichni vrátili domů.
Patrik Piršel 


VÝSLEDKY DISCIPLÍN :

Skok daleký – 21.
Vědomostní test – 14.
Člunkový běh – 7.
Vybíjená – 8.
Florbal – 4.
Štafeta – 12.
Střelba na bránu – 7.