Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Syner školám (Sakařová)

26. – 27.5.2011 proběhla, jako každoročně, sportovně-vědomostní soutěž pořádaná firmou Syner.  2.stupeň vyslal na ZŠ Dobiášovu florbalisty a 1.stupeň vybral 6 nejlepších sportovců z 1.-3.třídy (vždy 1 chlapec a 1 dívka).  Mladší děti soutěžily ve skoku do dálky a v člunkovém běhu. Na medailové pozice jsem se bohužel nedostali, ale i tak jsem si to užili. Hlavně děti, které měly největší zážitek, když skákali do dálky známé osobnosti. Brankář Marek Pinc a herec a bavič Martin Ozzák Dejdar. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena