Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Syner školám (Sakařová)

26. – 27.5.2011 proběhla, jako každoročně, sportovně-vědomostní soutěž pořádaná firmou Syner.  2.stupeň vyslal na ZŠ Dobiášovu florbalisty a 1.stupeň vybral 6 nejlepších sportovců z 1.-3.třídy (vždy 1 chlapec a 1 dívka).  Mladší děti soutěžily ve skoku do dálky a v člunkovém běhu. Na medailové pozice jsem se bohužel nedostali, ale i tak jsem si to užili. Hlavně děti, které měly největší zážitek, když skákali do dálky známé osobnosti. Brankář Marek Pinc a herec a bavič Martin Ozzák Dejdar.