Svatomartinský průvod (školní družina)

V pozdních odpoledních hodinách 11.11. jsme se již tradičně sešli s rodiči a dětmi před budovou školy, abychom si tak společně připomněli svátek Svatého Martina. Po krátkém úvodu se celý průvod osvětlený krásnými lampiónky vydal do ulic města. Cílem byla naše školní zahrada, kde bylo pro všechny zúčastněné připraveno občerstvení a pro děti navíc svatomartinské balíčky. Bystré hlavičky se mohly také potrénovat hledáním svatomartinské tajenky.

Martin sice na koni nakonec nedorazil, ale i tak se naše akce vydařila.

Jak praví jedna z pranostik: Martin a Kateřina na blátě - Vánoce na ledě. Tak se necháme s letošní zimou překvapit.

Děkujeme všem za účast a kolegům za pomoc s organizací.