Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Svátky a jiné významné dny (Loumová)

Den české státnosti, Den vzniku samostatného československého státu, Den boje za svobodu a demokracii, Vánoce, Velikonoce, Den vítězství – to jsou svátky, které naši veřejnost každoročně oslovují. Zároveň jsou součástí obsahu vzdělávání na školách.
Třída 7.A  v rámci hodin občanské výchovy a literární výchovy  proto navštívila Krajskou vědeckou knihovnu v Liberci, která pro ně připravila interaktivní tematický program Svátky a jiné významné dny v roce.  Způsobem odpovídajícím věku žáků děti samostatně pracovaly s připravenými zdroji informací a poté sdílely výsledky své práce formou diskuse.