Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Svatba ve 4.B (Plachá)

SVATBA VE 4.B
To není zase takový nesmysl. Naopak.  Je to ukázkový  příklad utváření  a rozvíjení klíčových kompetencí, které žákům umožňují efektivně jednat a lépe využít všeho, čemu se naučili. V tomto případě v naplňování vlastních zájmů. Problémový úkol oženit Václava za Gábinu vedl k nebývalé aktivitě: koupit růže, zajistit šaty, napsat pozvánky na svatbu, dohodnout se na formulaci vět oddávajícího, rozdělit si úkoly, vyslechnout názory ostatních, dohodnout se na svatebním daru. Jako jeden tým  čekaly všechny dívky  na hozenou svatební kytici. O nácviku společenského chování není třeba mluvit. A tak úžas nad tím, jak žáci  vyřešili běžnou životní situaci, zůstal jen v očích paní učitelky Míly.