Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Svatba ve 4.B (Plachá)

SVATBA VE 4.B
To není zase takový nesmysl. Naopak.  Je to ukázkový  příklad utváření  a rozvíjení klíčových kompetencí, které žákům umožňují efektivně jednat a lépe využít všeho, čemu se naučili. V tomto případě v naplňování vlastních zájmů. Problémový úkol oženit Václava za Gábinu vedl k nebývalé aktivitě: koupit růže, zajistit šaty, napsat pozvánky na svatbu, dohodnout se na formulaci vět oddávajícího, rozdělit si úkoly, vyslechnout názory ostatních, dohodnout se na svatebním daru. Jako jeden tým  čekaly všechny dívky  na hozenou svatební kytici. O nácviku společenského chování není třeba mluvit. A tak úžas nad tím, jak žáci  vyřešili běžnou životní situaci, zůstal jen v očích paní učitelky Míly.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.