Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Svatba ve 4.B (Plachá)

SVATBA VE 4.B
To není zase takový nesmysl. Naopak.  Je to ukázkový  příklad utváření  a rozvíjení klíčových kompetencí, které žákům umožňují efektivně jednat a lépe využít všeho, čemu se naučili. V tomto případě v naplňování vlastních zájmů. Problémový úkol oženit Václava za Gábinu vedl k nebývalé aktivitě: koupit růže, zajistit šaty, napsat pozvánky na svatbu, dohodnout se na formulaci vět oddávajícího, rozdělit si úkoly, vyslechnout názory ostatních, dohodnout se na svatebním daru. Jako jeden tým  čekaly všechny dívky  na hozenou svatební kytici. O nácviku společenského chování není třeba mluvit. A tak úžas nad tím, jak žáci  vyřešili běžnou životní situaci, zůstal jen v očích paní učitelky Míly.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.