Stříhání ovcí (Plachá)

25.9.2010 se konala sobotní akce STŘÍHÁNÍ OVCÍ aneb Od ovečky ke klubku vlny, které se zúčastnilo 16 dětí. Nejmladší byl tříletý Tomášek z naší mateřské školy. Akce se konala v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Kromě ukázky stříhání ovcí si děti vyzkoušely česání vlny na bubnové česačce, předení na kolovrátku a  Naomi s Jirkou tkali se zápalem na tkalcovském stavu. Všichni vyráběli voňavé ozdůbky a ovečky z ovčí vlny. Počasí nám přálo a zajímavou akci ukončila sladká chvilka v cukrárně.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.