Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Stříhání ovcí (Plachá)

25.9.2010 se konala sobotní akce STŘÍHÁNÍ OVCÍ aneb Od ovečky ke klubku vlny, které se zúčastnilo 16 dětí. Nejmladší byl tříletý Tomášek z naší mateřské školy. Akce se konala v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Kromě ukázky stříhání ovcí si děti vyzkoušely česání vlny na bubnové česačce, předení na kolovrátku a  Naomi s Jirkou tkali se zápalem na tkalcovském stavu. Všichni vyráběli voňavé ozdůbky a ovečky z ovčí vlny. Počasí nám přálo a zajímavou akci ukončila sladká chvilka v cukrárně.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.