Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Stříhání ovcí (Plachá)

25.9.2010 se konala sobotní akce STŘÍHÁNÍ OVCÍ aneb Od ovečky ke klubku vlny, které se zúčastnilo 16 dětí. Nejmladší byl tříletý Tomášek z naší mateřské školy. Akce se konala v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Kromě ukázky stříhání ovcí si děti vyzkoušely česání vlny na bubnové česačce, předení na kolovrátku a  Naomi s Jirkou tkali se zápalem na tkalcovském stavu. Všichni vyráběli voňavé ozdůbky a ovečky z ovčí vlny. Počasí nám přálo a zajímavou akci ukončila sladká chvilka v cukrárně.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.