Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Stříhání ovcí (Plachá)

25.9.2010 se konala sobotní akce STŘÍHÁNÍ OVCÍ aneb Od ovečky ke klubku vlny, které se zúčastnilo 16 dětí. Nejmladší byl tříletý Tomášek z naší mateřské školy. Akce se konala v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Kromě ukázky stříhání ovcí si děti vyzkoušely česání vlny na bubnové česačce, předení na kolovrátku a  Naomi s Jirkou tkali se zápalem na tkalcovském stavu. Všichni vyráběli voňavé ozdůbky a ovečky z ovčí vlny. Počasí nám přálo a zajímavou akci ukončila sladká chvilka v cukrárně.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.