Střední průmyslová škola Liberec (Loumová)

Dne 26. 11.2014 třída  9.A  navštívila Střední průmyslovou školu v Liberci, projekt nazvaný TECH-UP.
Na žáky čekalo dopoledne plné zajímavých aktivit. Žáci byli rozděleni do dvou skupin. Každá skupina měla za úkol vyprojektovat na počítači (za pomoci vhodného programu) „dům svých snů“, postavit
ze špejlí „nosný“ most, vhodně pracovat s katastrální mapou města Liberec za použití planimetru. Poslední, neméně zajímavou aktivitou, bylo měření vzdáleností mezi jednotlivými body a s tím spojená orientace v celé budově školy.
Celá akce byla profesionálně vedena a pedagogům SPŠS Liberec patří veliké poděkování za příjemně strávené dopoledne.