Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Střední průmyslová škola Liberec (Loumová)

Dne 26. 11.2014 třída  9.A  navštívila Střední průmyslovou školu v Liberci, projekt nazvaný TECH-UP.
Na žáky čekalo dopoledne plné zajímavých aktivit. Žáci byli rozděleni do dvou skupin. Každá skupina měla za úkol vyprojektovat na počítači (za pomoci vhodného programu) „dům svých snů“, postavit 
ze špejlí „nosný“ most, vhodně pracovat s katastrální mapou města Liberec za použití planimetru. Poslední, neméně zajímavou aktivitou, bylo měření vzdáleností mezi jednotlivými body a s tím spojená orientace v celé budově školy.
Celá akce byla profesionálně vedena a pedagogům SPŠS Liberec patří veliké poděkování za příjemně strávené dopoledne.