Středisko ekologické výchovy Český ráj (Plachá)

V prvním červnovém týdnu odjeli žáci 2.B do Střediska ekologické výchovy v Sedmihorkách, kde byl pro ně připraven program v bezprostředním kontaktu s přírodou.Náplní programů byly praktické činnosti, tvořivé aktivity a hry.Děti poznávaly přírodu v samém srdci Českého ráje na úpatí Hruboskalského skalního města.Kromě toho se učily samostatnosti,uplatňovaly školní vědomosti a zásady slušného chování.Poznaly, že dobrý skutek přináší radost, ale není vždy samozřejmostí.Byl to užitečný týden plný zážitků a poznání.