Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Strážílkové aneb Jak se naučit nebát (Uhrová)

Ve středu 12. 3. se první stupeň zúčastnil divadelního představení „Strážílkové aneb Jak se naučit nebát“. Bylo to průvodní představení ke stejnojmennému časopisu.
Děti shlédly příběh o Terezce, kterou trápila její chůva. O svém trápení neřekla svým rodičům. Strážílkové (ochránci dětí) jí však pomohli, jak se dostat z problémové situace ven, aby se jí nezmocnili Slzáci. Jejich síla roste se slzami dětí.
Na konci představení se děti zúčastnily soutěže o drobné ceny a všichni dostali první číslo časopisu, ve kterém se dozví, jak to všechno s Terezkou vlastně dopadlo.