Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Strašidelná ZOO (Plachá)

Pojďme, děti, do Strašidelné ZOO! Převlékněte se za strašidla, rozsviťte lampiony a prohlédněme si noční ZOO s tajemnými světly a zvuky. Málokdo z 2.B si nechal tento zážitek ujít. Přidali se rodiče i prarodiče, sourozenci i děti z jiných tříd. Občas nebylo poznat, kdo se víc bojí, zda naše děti skřítků, hejkalů a divousů nebo oni jich. Součástí prohlídky byly i vstupy do jednotlivých pavilonů, které nabízely dětem zajímavé programy.
Šťastný návrat v plném počtu byl odměnou pro všechny dospělé, které na děti v noční ZOO plné návštěvníků dávali pozor.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.