Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Strašidelná ZOO (Plachá)

Pojďme, děti, do Strašidelné ZOO! Převlékněte se za strašidla, rozsviťte lampiony a prohlédněme si noční ZOO s tajemnými světly a zvuky. Málokdo z 2.B si nechal tento zážitek ujít. Přidali se rodiče i prarodiče, sourozenci i děti z jiných tříd. Občas nebylo poznat, kdo se víc bojí, zda naše děti skřítků, hejkalů a divousů nebo oni jich. Součástí prohlídky byly i vstupy do jednotlivých pavilonů, které nabízely dětem zajímavé programy.
Šťastný návrat v plném počtu byl odměnou pro všechny dospělé, které na děti v noční ZOO plné návštěvníků dávali pozor.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.