Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Strašidelná ZOO (Plachá)

Pojďme, děti, do Strašidelné ZOO! Převlékněte se za strašidla, rozsviťte lampiony a prohlédněme si noční ZOO s tajemnými světly a zvuky. Málokdo z 2.B si nechal tento zážitek ujít. Přidali se rodiče i prarodiče, sourozenci i děti z jiných tříd. Občas nebylo poznat, kdo se víc bojí, zda naše děti skřítků, hejkalů a divousů nebo oni jich. Součástí prohlídky byly i vstupy do jednotlivých pavilonů, které nabízely dětem zajímavé programy.
Šťastný návrat v plném počtu byl odměnou pro všechny dospělé, které na děti v noční ZOO plné návštěvníků dávali pozor.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena