Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Strašidelná ZOO (Plachá)

Pojďme, děti, do Strašidelné ZOO! Převlékněte se za strašidla, rozsviťte lampiony a prohlédněme si noční ZOO s tajemnými světly a zvuky. Málokdo z 2.B si nechal tento zážitek ujít. Přidali se rodiče i prarodiče, sourozenci i děti z jiných tříd. Občas nebylo poznat, kdo se víc bojí, zda naše děti skřítků, hejkalů a divousů nebo oni jich. Součástí prohlídky byly i vstupy do jednotlivých pavilonů, které nabízely dětem zajímavé programy.
Šťastný návrat v plném počtu byl odměnou pro všechny dospělé, které na děti v noční ZOO plné návštěvníků dávali pozor.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena