Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Strašidelná ZOO (Plachá)

Pojďme, děti, do Strašidelné ZOO! Převlékněte se za strašidla, rozsviťte lampiony a prohlédněme si noční ZOO s tajemnými světly a zvuky. Málokdo z 2.B si nechal tento zážitek ujít. Přidali se rodiče i prarodiče, sourozenci i děti z jiných tříd. Občas nebylo poznat, kdo se víc bojí, zda naše děti skřítků, hejkalů a divousů nebo oni jich. Součástí prohlídky byly i vstupy do jednotlivých pavilonů, které nabízely dětem zajímavé programy.
Šťastný návrat v plném počtu byl odměnou pro všechny dospělé, které na děti v noční ZOO plné návštěvníků dávali pozor.