Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Štola 25.2.2010 (Plachá)

ŠTOLA
25.2.10 Žáci 4.B navštívili interaktivní expozici “ ŠTOLA“ v libereckém iQParku. Návštěva byla spojena s lektorským programem zaměřeným na horniny a naleziště různých hornin nejen na Liberecku ale v celé ČR. Program nebyl vybrán náhodně, navazuje totiž na učivo přírodovědy: Horniny a nerosty.
Po první části  lektorského programu následovala samostatná práce, která přivedla žáky do imitace podzemní štoly s řadou hornických artefaktů a k interaktivní mapě nerostného bohatství České republiky.  Za vědomosti je pochválili lektoři a za kázeň paní učitelka Míla. Zbytek času patřil radostem mezi ostatními exponáty. Zasloužili si to.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.