Stipendia za 1. pololetí 2009/2010 (Švihlová)

STIPENDIUM
Opět je tu pololetí a s ním i vyplácení stipendií pro žáky 8. a 9. tříd. V tomto pololetí obdrželo tento finanční bonus ve výši 1500,-Kč  5 žáků třídy 8.A a 3 žáci 9.A. Je to odměna za skvělý prospěch v I. pololetí (průměr do 1,50) a vzorné chování (žádné kázeňské postihy).
Za možnost udělování těchto finančních bonusů děkujeme FC Slovanu Liberec, a.s.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.