Šťastná Země

ŠŤASTNÁ ZEMĚ
8.9.2009 navštívili žáci 4.B areál Šťastné Země . Kromě radostí na trampolínách, bludištích a houpaček čekala děti naučná stezka s geologickým programem v údolí Studeném. To si děti užily: tesání do pískovce, vrtání do břidlice, mletí  zrní na kamenném mlýnku pomocí valounku apod. Trasu na jednotlivá stanoviště si mohly děti vybrat: buď klidnou – tou chodila paní učitelka nebo životu nebezpečnou – pro děti samozřejmě. A tak kráčely po dřevěných kůlech nad močálem, po kmenech stromů či  v závěsném lanovém žebříku nad propastí. Všechno jsme přežili, paní učitelka strach a děti návrat domů.