Šťastná Země

ŠŤASTNÁ ZEMĚ
8.9.2009 navštívili žáci 4.B areál Šťastné Země . Kromě radostí na trampolínách, bludištích a houpaček čekala děti naučná stezka s geologickým programem v údolí Studeném. To si děti užily: tesání do pískovce, vrtání do břidlice, mletí  zrní na kamenném mlýnku pomocí valounku apod. Trasu na jednotlivá stanoviště si mohly děti vybrat: buď klidnou – tou chodila paní učitelka nebo životu nebezpečnou – pro děti samozřejmě. A tak kráčely po dřevěných kůlech nad močálem, po kmenech stromů či  v závěsném lanovém žebříku nad propastí. Všechno jsme přežili, paní učitelka strach a děti návrat domů.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.