Důležitá sdělení

Šťastná Země

ŠŤASTNÁ ZEMĚ
8.9.2009 navštívili žáci 4.B areál Šťastné Země . Kromě radostí na trampolínách, bludištích a houpaček čekala děti naučná stezka s geologickým programem v údolí Studeném. To si děti užily: tesání do pískovce, vrtání do břidlice, mletí  zrní na kamenném mlýnku pomocí valounku apod. Trasu na jednotlivá stanoviště si mohly děti vybrat: buď klidnou – tou chodila paní učitelka nebo životu nebezpečnou – pro děti samozřejmě. A tak kráčely po dřevěných kůlech nad močálem, po kmenech stromů či  v závěsném lanovém žebříku nad propastí. Všechno jsme přežili, paní učitelka strach a děti návrat domů.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.