Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Starší žáci postoupili do divizního finále futsalu (Václav)

I přes rozsáhlou marodku (nemoci i zranění) jsme v improvizované sestavě dokázali postoupit do divizního finále. Soupeřem nám byla ZŠ JIŽNÍ ČESKÁ LÍPA a  ZŠ STRÁŽ NAD NISOU. Prvně jmenované jsme  podlehli a druhou jsme jednoznačně porazili my.  Děkujeme za postup a přejeme všem nemocným a zraněným co nejrychlejší návrat na hřiště  a palubovky.

SESTAVA: PLECHATÝ, BELATKA, KREJČÍŘ, LEITNER, VRABEC, KHUN,PÁNEK, MIZERA a KRAUS

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena