Starší žáci postoupili do divizního finále futsalu (Václav)

I přes rozsáhlou marodku (nemoci i zranění) jsme v improvizované sestavě dokázali postoupit do divizního finále. Soupeřem nám byla ZŠ JIŽNÍ ČESKÁ LÍPA a  ZŠ STRÁŽ NAD NISOU. Prvně jmenované jsme  podlehli a druhou jsme jednoznačně porazili my.  Děkujeme za postup a přejeme všem nemocným a zraněným co nejrychlejší návrat na hřiště  a palubovky.

SESTAVA: PLECHATÝ, BELATKA, KREJČÍŘ, LEITNER, VRABEC, KHUN,PÁNEK, MIZERA a KRAUS

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.