Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Starší žáci postoupili do divizního finále futsalu (Václav)

I přes rozsáhlou marodku (nemoci i zranění) jsme v improvizované sestavě dokázali postoupit do divizního finále. Soupeřem nám byla ZŠ JIŽNÍ ČESKÁ LÍPA a  ZŠ STRÁŽ NAD NISOU. Prvně jmenované jsme  podlehli a druhou jsme jednoznačně porazili my.  Děkujeme za postup a přejeme všem nemocným a zraněným co nejrychlejší návrat na hřiště  a palubovky.

SESTAVA: PLECHATÝ, BELATKA, KREJČÍŘ, LEITNER, VRABEC, KHUN,PÁNEK, MIZERA a KRAUS