Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Starší žáci naší školy postoupili do okresního finále florbalu (Václav)

V pátek 7.12. jsme vstoupili do semifinálových bojů florbalu starších žáků. Turnajem jsme prošli bez ztráty jediného bodu a po čtyřech výhrách (se ZŠ ČESKÝ DUB, ZŠ SOKOLOVKÁ, ZŠ JABLOŇOVA a ŽŠ JEŠTĚDSKÁ) jsme postoupili do okresního finále, které se koná 17.12.2012.

SESTAVA: VLAS, PAŽOUT, ADAM, LEITNER, LEHOCKI, BARTOŠ, PÁNEK, KREJČÍŘ, BELATKA, KHUN a MIZERA

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena