Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Starší žáci naší školy postoupili do okresního finále florbalu (Václav)

V pátek 7.12. jsme vstoupili do semifinálových bojů florbalu starších žáků. Turnajem jsme prošli bez ztráty jediného bodu a po čtyřech výhrách (se ZŠ ČESKÝ DUB, ZŠ SOKOLOVKÁ, ZŠ JABLOŇOVA a ŽŠ JEŠTĚDSKÁ) jsme postoupili do okresního finále, které se koná 17.12.2012.

SESTAVA: VLAS, PAŽOUT, ADAM, LEITNER, LEHOCKI, BARTOŠ, PÁNEK, KREJČÍŘ, BELATKA, KHUN a MIZERA

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.