Štafetový pohár 2017 (Vávra)

Naše škola se letos zúčastnila nového závodu družstev ve štafetách, který se konal na Městském stadionu v Liberci v pátek 28.4.
Soutěž byla vypsána pro žáky 1.stupně. Družstvo tvořilo 16 kluků a děvčat, kteří absolvovali několik štafet na 8x100m a 8x200m. Časy se poté sečetly a vyhrála škola s nejmenším časem.
Náš tým skončil na 4. místě, vyhrála ZŠ Dobiášova.
Celé dopoledne panovala velká zima (4stupně), přesto všichni bojovali do posledních sil a závody si užili.
Mezi štafetami byly vloženy i závody ve skoku dalekém a hodu medicinbalem o váze 1kg.
V hodu vybojoval  2.místo a stříbrnou medaili David Bobek z 5.třídy!
Sestava:
Růžička, Žižka, Horáček, Kostelecká,Pekárová,Peukerová (všichni 3.B), Ludvíková (3.A), Šimek (1.A), Jansa, Bobek,Jandová,Muzikářová (všichni 5.tř.), Sládek, Gregorová,Boučková (všichni 4.A), Kocour (4.B)